U bent hier

informatieblad 480


Staat het in uw agenda?

  • maandag 2 april: paasmaandag. Alle leerlingen hebben vrij.
  • vrijdag 13 april: staking leerkrachten. Alle leerlingen hebben vrij.

Evaluatie TSO-ISY

We zijn nu bijna twee maanden onderweg met de registratie van de Tussen Schoolse Opvang via Isy-schoolinfo.
Wij gaan ervan uit dat het voor u net zo’n positieve wijziging was als voor ons.

Er is nog een item dat de aandacht verdient: Het afmelden van uw kind bij ziekte of andere afwezigheid.
Is uw kind aangemeld voor de TSO en kan het niet aanwezig zijn meld hem/haar dan voor 11 uur af.

Tot en met maart is het zo dat wij voor kinderen die niet aanwezig zijn de kosten gerestitueerd hebben. Vanaf 1 april zullen wij dit niet meer doen. Gaat uw zoon/dochter bijvoorbeeld spontaan bij een klasgenootje of thuis eten dan heeft dat als consequentie dat de strip toch wordt afgeschreven. Alle geldige redenen worden natuurlijk als uitzondering behandeld.


De lente is begonnen!

Nu het langzaam beter weer wordt, gaan kinderen weer buiten spelen en komen ook meer lopend en fietsend naar school.
Helemaal prima natuurlijk want:

  • Lichaamsbeweging is goed voor de gezondheid;
  • Uit onderzoek blijkt dat beweging ook het leervermogen van kinderen stimuleert;

Door zelf actief aan het verkeer deel te nemen, kan het kind ervaring opdoen met uiteenlopende verkeerssituaties. Zo groeit het langzaam toe naar zelfstandige verkeersdeelname. En dat is nodig, want er komt een moment dat het kind écht alleen op pad gaat.


Spaar Doekoe voor ons schoolplein!

Bij Coop Knols in Schimmert ontvang je van maandag 19 maart t/m zondag 22 april gratis Doekoe-munten. Deze actie is een samenwerking van Coop, Arla, Unilever en de Johan Cruyff Foundation. De actie staat dit jaar in het teken van touwtrekken. ’t Kirkeveldsje doet ook dit schooljaar weer mee.
Tijdens de actieperiode ontvangen klanten van Coop gratis Doekoe-munten bij aankoop van actieproducten van Arla en Unilever. Deze munten kunnen in de winkel worden gedoneerd aan onze school. Hoe meer klanten Doekoe-munten aan de school schenken, hoe hoger het spaartegoed. Dus schenk jouw Doekoe-munten aan onze school waardoor jij mee spaart voor leuke sport- en spelmaterialen voor ons schoolplein. Je kunt ook mensen in je omgeving vragen hun munten aan de school te doneren. 


  • … Funs Ameling uit groep 3 naar een andere school is gegaan? Veel succes Funs.
  • … Fiene uit groep 1 een broertje heeft gekregen? Hij heet Kars. Van harte proficiat allemaal.
  • … 27 kinderen uit onze groepen 8 en 1 leerling van een andere school aanstaande zaterdag worden gevormd. Om 19.00 uur begint de viering in de kerk.